Мова сайту

Розділи новин

заходи [9]
новини [43]
спорт [1]
вітання [46]
оголошення [114]

Погода


Студент року

Конкурс

"Студент року"

етапи:

1– й крок:

Взяти участь у I турі, для цього – ознайомитися з кандидатурами на перемогу
в номінаціях та заповнити анкету, вписавши по три претенденти в кожну з п’яти номінацій

2 – й крок:

Ознайомитися з результатами I туру 
( дивись вище) та вибрати одного з номінантів як переможця в кожній номінації, враховуючи
індивідуальні досягнення кожного з представлених студентів, завітавши до каб.408 «Студрада».
Інші кандидатури не приймаються до розгляду!

3 – й крок:

Щоб дізнатися результати II туру конкурсу необхідно прийти на шоу – програму,
присвячену Дню студента, де відбудеться церемонія нагородження переможців.
Потрапити на захід можна при наявності «Запрошення»,
яке можна придбати в каб.408 «Студрада»  з 3 листопада 2008р.

ПЕРЕМОЖЦІ
І ТУРУ КОНКУРСУ



ПОПОВ ОЛЕКСІЙ
гр. ЕМ 05 1
I місце в номінаціях «Лідер року» та «Творча особистість» за результатами I туру.
Голова студентської ради 2006-2008 років.
Учасник студентської конференції «Молодь за здоровий спосіб життя»
постійний учасник загальнотехні-кумівських заходів.



Джахуа Світлана
(ІВ - 05 1/9)
I місце в номінації «Спортсмен року».
Чемпіонка першості області з настільного тенісу серед студентів.

Голіна Аліна
(ІВ  07 1)
III місце в номінацІЇ «Науковець року» за результатами I туру.
Посіла II місце за результатами II туру регіонального конкурсу
з української мови імені Петра ЯЦИКА.  Учасниця КВК « Студентський квартал»,
член клубу «Дозвілля», постійна учасниця культурно- масових заходів.


Шахов Максим
(МЕПС 05)
III місце в номінації «Спортсмен року».
Переможець першості міста з баскетболу серед
студентів на протязі 3-х років.

Палюра Зоряна
(МЕПС 05 1)

 I місце в номінації «Науковець року» та II місце в номінації «Творча особистість» за результатами I туру.
Переможець обласної студентської науково – практичної конференції «Еко – Майбутнє 2008»,
лауреат обласного фестивалю «Студентська весна», член танцювального колективу «Амадеус»
та клубу «Дозвілля», постійна учасниця загальнотехнікумівських заходів.



Лук’яненко Дмитро
МЕПС 05 1
II місце в номінації  «Спортсмен року» 

Неодноразовий переможець першості міста серед студентів
з футболу та легкої атлетики.



Юрич Петро
(ТРМП 06 1)
I місце в номінації «Ерудит року». 

Член команди ерудитів «Цвєт Мєт» - переможця міського чемпіонату
з гри «Що? Де? Коли?» серед команд ВНЗ I-IVр.ак. Учасник студентської конференції
« Молодь за здоровий спосіб життя» постійний учасник культурно-масових заходів.


Бєлоконь Олександр
(МЕПС 06 1)
III місце в номінації «Ерудит року»
Член команди ерудитів «Цвєт Мєт» - переможця міського чемпіонату
з гри «Що? Де? Коли?» серед команд ВНЗ
I-IVр.ак.




ШВАЙКА ДАРИНА
( ІВ  05 1/9 )
II місце в номінаціях «Лідер року» та «Науковець року» за результатами I туру.

Член клубів « Ерудит», «Дозвілля», лауреат міського конкурсу « Студент року – 2007» в номінації
« Лідер року», учасниця студентської конференції « Молодь за здоровий спосіб життя»




Дорошенко Сергій
(МЕПС 06 1)
II місце в номінації «Ерудит року»
Член команди ерудитів «Цвєт Мєт» - переможця міського
чемпіонату з гри «Що? Де? Коли?» серед команд ВНЗ I-IVр.ак.




НОРКІН СЕРГІЙ
( МЕПС 05 1)
III місце в номінаціях «Лідер року» та
«Творча особистість» за результатами I туру.

Член команди ерудитів «Цвєт Мєт» - переможця міського чемпіонату

з гри «Що? Де? Коли?» серед команд ВНЗ I-IVр.ак.




Форма входу

Логін:
Пароль:

Календар новин

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Партнери

Наш баннер

Пошук

Статистика

Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
вітаємо з днем народження:

M_A_Y_S_O_N(24), Viris(26), MaysonVeTaL(24), PostGrunge(27), Луна(21)