Мова сайту

Розділи новин

заходи [25]
новини [63]
спорт [1]
вітання [54]
оголошення [285]

Погода


ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОТЕЧНИЙ ЦЕНТР


      Сьогодні категорія "бібліотека ЗФПО" розглядається як інтелектуальний простір, заповнений різноманітними інформаційними ресурсами та засобами інформаційної взаємодії. Її діяльність спрямована на виконання усіх стратегічних освітніх завдань.

        Трансформація бібліотек  відбувається за рахунок зміни їхніх інформаційних функцій, акумулювання зовнішніх та створення власних баз даних, надання доступу до національних і світових мереж. Бібліотеки ЗФПО перетворюються на інформаційно-бібліотечні центри, де генерується інформаційно-освітнє  та соціокультурне середовище для студентів. Найближча перспектива бібліотек  - трансформація їх в інформаційно-сервісні центри, які не тільки зберігають інформацію, а  й надають послуги у пошуку необхідних знань. 

       Інформаційно-бібліотечний центр  покращує  умови здобуття  студентами, потрібної для учбового процесу, інформації.

Розроблена і затверджена «Концепція розвитку центру» і поетапний план створення електронних баз у вигляді електронних каталогів і картотек.

Відповідно до плану розвитку, в приміщенні ІБЦ встановлено комп’ютери з виходом до мережі інтернет. та обладнано мережею Wi-Fi.

Cтворено систему входу на головний сервер з загальною базою електроних підручників та напрацьованих матеріалів викладачів.

Для поліпшення умов обслуговування студентів та викладачів створено каталог електронних посилань в мережі Інтернет  на найнеобхідніші підручники, який систематично поповнюються.

Постійно ведеться робота над створенням електронного «Портфелю студента» з усіх спеціальностей, в який будуть включені електронні посилання для пошуку підручників в мережі інтернет, а також  навчальних посібників, опорних конспектів лекцій та інших розробок викладачів на головному сервері технікуму.

 У 2013 році розпочато переведення алфавітного та систематичного каталогів в електрону форму. В електронній версій значно зручніше систематизувати і вести пошук потрібних підручників.

Для зручності роботи працівників ІБЦ, створено алфавітний каталог формулярів читачів, продовжується  формування  єдиної  інвентарної  книги в електронному вигляді, планується створити електронний каталог новинок підручників та фахових видань.

Здійснена повна перевірка та упорядкування книжкового фонду. За останні  роки прийнято та опрацьовано нових надходжень у кількості 2.2 тис. примірників. На сьогодні бібліотечний фонд складеться з 75.5 тис. примірників, що дозволяє у повній мірі забезпечити учбовий процес підручниками.

В приміщенні ІБЦ та читального залу проводиться  поліпшення  інтер’єру (оздоблюючий ремонт меблів, насадження нових квітів та інше).

 

Ми online

 

 

Навчально-методичні посібники, конспекти лекцій,

вказівки до практичних та лабораторних робіт для студентів:

ВІДДІЛЕННЯ МЕХАНІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

ВІДДІЛЕННЯ МЕТАЛУРГІЇ

ВІДДІЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

 

 

 

 

Форма входу

Календар новин

«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Партнери

Наш баннер

Пошук

Статистика

Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
вітаємо з днем народження:

apistah(31), RobertHof(37)