Мова сайту

Розділи новин

заходи [24]
новини [63]
спорт [1]
вітання [53]
оголошення [274]

Погода


ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОТЕЧНИЙ ЦЕНТР

завідувач

Случевська

Олена Петрівна

бібліотекар

Сокур

Марія

      Сьогодні категорія "бібліотека ВНЗ" розглядається як інтелектуальний простір, заповнений різноманітними інформаційними ресурсами та засобами інформаційної взаємодії. Її діяльність спрямована на виконання усіх стратегічних освітніх завдань.

        Трансформація бібліотек вищої школи відбувається за рахунок зміни їхніх інформаційних функцій, акумулювання зовнішніх та створення власних баз даних, надання доступу до національних і світових мереж. Бібліотеки вищих навчальних закладів перетворюються на інформаційно-бібліотечні центри, де генерується інформаційно-освітнє  та соціокультурне середовище для студентів. Найближча перспектива бібліотек вищої школи - трансформація їх в інформаційно-сервісні центри, які не тільки зберігають інформацію, а  й надають послуги у пошуку необхідних знань. 

       Бібліотека  НТ НМетАУ також поступово перетворюються на інформаційно-бібліотечний центр намагаючись покращити  умови здобуття  студентами, потрібної для учбового процесу, інформації.

В 2012 році була розроблена і затверджена «Концепція розвитку центру» і поетапний план створення електронних баз у вигляді електронних каталогів і картотек.

Відповідно до плану розвитку, в приміщенні бібліотеки  встановлено п’ять комп’ютерів з виходом до мережі інтернет.  Бібліотека обладнана мережею Wi-Fi.

Планується створення системи  виходу на головний сервер з загальною базою електронних підручників та напрацьованих матеріалів викладачів.

Для поліпшення умов обслуговування студентів та викладачів створено каталог електронних посилань в мережі Інтернет  на найнеобхідніші підручники, який систематично поповнюються.

Розпочата робота над створенням електронного «Портфелю студента» з усіх спеціальностей, в який будуть включені електронні посилання для пошуку підручників в мережі інтернет, а також  навчальних посібників, опорних конспектів лекцій та інших розробок викладачів на головному сервері технікуму.

 У 2013 році розпочато переведення алфавітного та систематичного каталогів в електрону форму. В електронній версій значно зручніше систематизувати і вести пошук потрібних підручників.

Для зручності роботи працівників бібліотеки, створено алфавітний каталог формулярів читачів, продовжується  формування  єдиної  інвентарної  книги в електронному вигляді, планується створити електронний каталог новинок підручників та фахових видань.

Здійснена повна перевірка та упорядкування книжкового фонду. За останні  роки прийнято та опрацьовано нових надходжень у кількості 2.2 тис. примірників. На сьогодні бібліотечний фонд складеться з 75.5 тис. примірників, що дозволяє у повній мірі забезпечити учбовий процес підручниками.

В приміщенні бібліотеки та читального залу проводиться  поліпшення  інтер’єру (оздоблюючий ремонт меблів, насадження нових квітів та інше).

 

Наша бібліотека online

 

 

Навчально-методичні посібники, конспекти лекцій,

вказівки до практичних та лабораторних робіт для студентів:

ВІДДІЛЕННЯ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

МЕТАЛУРГІЙНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

 

Форма входу

Календар новин

«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Партнери

Наш баннер

Пошук

Статистика

Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
вітаємо з днем народження:

Gumangi1990(33), oleg(42), martufan(32)