Мова сайту

Розділи новин

заходи [10]
новини [43]
спорт [1]
вітання [47]
оголошення [117]

Погода


РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та ПТУ

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 5.03050901 «Бухгалтерський облік» (БО)
денна форма навчання, комерційне фінансування
01.08.2012 рік
Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом


1    БАСАЦЬКА Анастасія Василівна                521,2
2    МАНКО Юлія Вікторівна                            496,4
3    ВОЛИНЕЦЬ Дар'я Володимирівна              473,4
4    ПУСТОВІТ-БУРДЕЙНА Крістіна Олегівна    454,5
5    ТАРАН Юлія Олександрівна                      446,2
6    ШИШКО Альона Володимирівна                445,5
7    ВИДАЙ Катерина Володимирівна              442,7
8    СОФІЄНКО Лілія Олегівна                        435,7
9    ЧУБАРЄВА Людмила Дмитрівна                435,4
10    НІКОЛАЙЧУК Ксенія Вячеславівна         421,8
11    ВОРОНЦОВ Євген Сергійович                420,5
12    СОКОЛЕНКО Катерина Вікторівна          414,1
13    ДРИЖАКОВА Ельвіра Ігорівна                411,3


абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 5.05040106 «Обробка металів тиском» (ОТ)
денна форма навчання, комерційне фінансування
01.08.2012 рік
Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом



1 КОРСУНОВА Олена Олександрівна           492,7
2 КОЗАЧОК Владислав Євгенійович             462,5
3 ЛУКАСЕВИЧ Максим Олександрович         440,6
4 РУДЕНОК Костянтин Михайлович              438,2
5 ЗАВІДНЯК Богдан Володимирович            419,4
6 ЧЕКОТУН Валерій Ігорович                       402,3



абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 5.05050205 «Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств» (ТРМП)
денна форма навчання, комерційне фінансування
01.08.2012 рік
Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом


1 СТЕШЕНКО Станіслав Станіславович              429,6
2 БЕЗРОДНИЙ Дмитро Анатолійович                   420,7



абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» (МЕПС)
денна форма навчання, комерційне фінансування
01.08.2012 рік

Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом


1 НІКОЛАЄВА Аліна Сергіївна           483,3
2 ОДЕСЮК Руслан Сергійович          482,8
3 БІЛИК Ігор Олексійович                465,7
4 ДОВЖЕНКО Артем Сергійович        459,9
5 КУЛЬБАЧЕНКО Андрій Олегович    459,3
6 ЛОПОХА Сергій Сергійович           436,3
7 ЧМИХАЛ Олександр Олегович       429,9
8 ПЕРМЯКОВ Максим Олегович         427,6
9 ГРИЦАЙ Володимир Іванович        421,5
10 ДЕРЕЗА Владислав Олексійович  420,8
11 АРЕНДАЧ Кирило Сергійович       415,7



абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 5.05050301 «Інструментальне виробництво» (ІВ)
денна форма навчання, комерційне фінансування
01.08.2012 рік

Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом


1 БУЛЮК Тетяна Юріївна                         503,8
2 ВАКУЛЕНКО Альона Ігорівна                469,7
3 РЕДЬКО Владислав Володимирович      425,9
4 МАЛЬОВАНА Анастасія Вікторівна         416



РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» за спеціальністю 5.05050301 «Інструментальне виробництво» (ІВ)
на денну форму навчання за державним замовленням
01.08.2012 рік

Особи, які мають право на зарахування поза конкурсом


1    МІХНО Олександр Володимирович    309,8


за спеціальністю 5.05040106 «Обробка металів тиском» (ОТ)
на денну форму навчання за державним замовленням
01.08.2012 рік

Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом


1    ВІТРЕНКО Максим Геннадійович    295,5


за спеціальністю 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» (МЕПС)
на денну форму навчання за державним замовленням
01.08.2012 рік

Особи, які рекомендовані до зарахування за конкурсом



1    САРАПКІН Володимир Олександрович    297,4


Форма входу

Логін:
Пароль:

Календар новин

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Партнери

Наш баннер

Пошук

Статистика

Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
вітаємо з днем народження:

dyadyabodya(26), Андреева(21), bovkun35(17)