Мова сайту

Розділи новин

заходи [10]
новини [43]
спорт [1]
вітання [47]
оголошення [121]

Погода


РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК за спеціальністю за спеціальністю 5.05070104 "Монтаж і експлуатація ..."

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
абітурієнтів, що вступають до Нікопольського технікуму
Національної металургійної академії України
на основі базової загальної середньої освіти (9 класів)
за спеціальністю 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» (МЕПС)

Вступна кампанія 2013 » Нікопольський технікум Національної металургійної академії України »
Галузь: Електротехніка та електромеханіка
Спеціальність: монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд » Список абітурієнтів на денній формі навчання

Сторінку оновлено 28/07/13 o 00:40 за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти.



#
ПІБ
Σ
ЗНО
Е
С
О
П
ПК
ПЧ
Ц
Д
1Пенкель Михайло Олександрович30.40.0019.009.90+
2Гаркавий Ярослав Сергійович30.20.0018.0010.20+
3Капезіна Олеся Володимирівна29.40.0017.0010.40++
4Мірошниченко Дмитро Владиславович29.20.0020.007.70+
5Яловенко Даниіл Олегович290.0018.009.50+
6Денисов Дмитро Вадимович26.40.0016.008.90+
7Воробйов Олександр Володимирович25.70.0015.0010.70++
8Пінега Олексій Сергійович25.40.0018.006.40+
9Фіщук Ігор Володимирович25.20.0016.008.20+
10Осадчий Микола Олександрович24.70.0013.009.70+
11Тарнакін Віталій Олександрович24.60.0016.007.60+
12Величков Денис Олегович24.50.0015.008.00+
13Мартиненко Олег Олександрович24.20.0014.008.70+
14Буренок Олександр Вікторович24.20.0014.008.70+
15Гусаков Давид Андрійович23.90.0015.008.90+
16Прус Микола Тарасович23.60.0013.009.60+
17Ходаковський Богдан Ігорович23.50.0014.008.50+
18Дідик Яна Віталіївна23.50.0016.006.50+
19Білик Дмитро Павлович23.40.0016.005.90+
20Арутюнян Еміль Артурович23.30.0013.008.80+
21Половнєв Давид Андрійович23.20.0013.008.70+
22Кулібаба Олексій Анатолійович230.0013.008.50+
23Шульдяков Олександр Олександрович22.80.0014.008.80+
24Кулиняк Данііл Петрович21.80.0013.008.80+
25Кейда Олександр Андрійович20.40.0010.009.40+
26Власюк Станіслав Сергійович19.70.0011.007.70+
27Гаврилюк Ярослав Андрійович19.50.0011.007.50+
28Яценко Максим Віталійович19.50.0011.008.50+
29Риженко Вадим Олександрович190.0010.009.00+
30Слига Максим Олександрович18.40.0010.008.40+
31Романенко Єгор Романович18.30.0010.008.30+
32Гладишев Микита Русланович17.70.009.007.70+
33Шварцфутор Вадим Віталійович16.60.009.007.60+
34Морозов Ігор Сергійович16.30.0010.006.30+
#
ПІБ
Σ
ЗНО
Е
С
О
П
ПК
ПЧ
Ц
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
Σ
Сума всіх балів
ЗНО
Бали сертифікатів ЗНО
Е
Бали екзаменів
С
Середній бал документа про освіту
О
Додаткові бали за диплом Всеукраїнської олімпіади або за диплом конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника факультету довузівської підготовки
ПК
Право на позаконкурсний вступ
ПЧ
Право на першочерговий вступ
Ц
Цільове направлення
Д
Оригінали документів
                               
Рекомендовано до зарахування
                               
Зараховано

Форма входу

Логін:
Пароль:

Календар новин

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Партнери

Наш баннер

Пошук

Статистика

Зараз на сайті

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
вітаємо з днем народження:

shilo-yura(30), defaultNick0446(27), lovel00(28), dashaplavshuda(20)