Нікопольський технікум НМетАУ

Розділи новин

заходи [16]
новини [49]
спорт [1]
вітання [48]
оголошення [157]
Головна » 2008 » Жовтень » 2 » ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА з нагоди Дня працівників освіти
ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА з нагоди Дня працівників освіти
15:15
     
   
    Щиро вітаю з Днем працівників освіти шкільних учителів, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, професорів, усіх, хто причетний до розбудови вітчизняної освітянської галузі, дає світло знань і багатство духу нашим дітям, примножує інтелектуальний та культурний потенціал нації.
   Ви працюєте в життєво важливій для України сфері, адже в XXI столітті саме освіта і наука визначають конкурентоспроможність країни та її перспективи на майбутнє.
    Як Президент України я приділяю першочергову увагу зростанню освітнього рівня народу, модернізації національної школи, підвищенню добробуту вчителів та викладачів.
    Cьогодні вже можна говорити про перші конкретні успіхи, яких ми досягли за останні роки. Удосконалюються зміст, форми і методи навчання, впроваджуються сучасні педагогічні та інформаційні технології; Україна приєдналася до Болонського процесу, зробивши євроінтеграцію вітчизняної вищої школи незворотною; обсяги видатків з державного бюджету на освіту мають стійку тенденцію до зростання; послідовно підвищується розмір заробітної плати педагогічних та науково-педагогічних працівників, стипендій для студентів тощо.
   Найважливішим досягненням цього року стало запровадження зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Ця амбітна, суспільне значуща і масштабна реформа має стратегічне значення для забезпечення рівного й справедливого доступу громадян до якісної освіти.
     Перед нами стоїть не менш важливе завдання - поліпшити матеріальний і соціальний стан учителя, який є ключовою фігурою в освіті. Його місія унікальна - творити особистість, громадянина і патріота, виховувати свідомого українця з європейським поглядом на світ.
     Особлива увага держави буде звернена на сільські школи як головний просвітницький і культурний осередок села. Ми маємо повністю завершити їх комп'ютеризацію, комплектацію педагогічними кадрами та привести у належний стан господарсько-побутові умови.
    Приєднання України до Болонського процесу вимагає від нас посиленої уваги і особливої відповідальності. Досягнення європейських стандартів у вищій освіті стане важливим і реальним кроком в інтеграції України до Євросоюзу.
                                                                        Дорогі друзі!

     Я переконаний, що ви і надалі з вірою, ентузіазмом та на рівні вимог часу вдосконалюватимете навчально-виховні процеси, забезпечуватимете належні умови розвитку і творчої самореалізації кожного юного громадянина нашої країни.
     Низький вам уклін за благородне служіння народові, за натхненну і самовіддану працю, за тепло ваших сердець, яке ви даруєте підростаючому поколінню. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, миру і добра, нових успіхів на освітянській ниві.

Віктор ЮЩЕНКО

Переглядів: 1354 | Додав: loring

Форма входу

Логін:
Пароль:

Календар новин

«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пошук

Посилання

Наш банер

Онлайн відділення ПриватБанку

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0