Нікопольський технікум НМетАУ

Розділи новин

заходи [24]
новини [60]
спорт [1]
вітання [52]
оголошення [267]
Головна » Entries archive
Постанова Кабінету Міністрів України
про деякі питання стипендіального забезпечення 

від 5 березня 2008 р. N 165


Деякі питання стипендіального забезпечення

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Установити з 2008 року:
мінімальну ординарну (звичайну) академічну стипендію у розмірі: 
для учнів професійно-технічних навчальних закладів (далі - учні) з 1 січня - 150 гривень на місяць, з 1 вересня - 200 гривень на місяць;
для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", з 1 січня - 200 гривень на місяць, з 1 вересня - 400 гривень на місяць;
для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", з 1 січня - 300 гривень ... Read more »
Просмотров: 2502 | Добавил: loring | Дата: 05.10.2008

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

У розпал осені ми відзначаємо День працівника освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого найулюбленішого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником. Яким би не був життєвий шлях, яких би звершень не досягла людина, своїми професійними та моральними здобутками вона буде зобов’язана саме йому.
Ми шануємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє України. 
Від імені народних депутатів-членів Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете з ... Read more »
Просмотров: 1738 | Добавил: loring | Дата: 05.10.2008

Дорогі вчителі, викладачі, вихователі!
Сьогодні велике свято, свято добра, мудрості, любові та турботи.
Хоч як би вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це — Батьківщина, рідна земля, материнська любов, тепло першої вчительки.
Вчитель — найдивовижніша і свята професія.
Для кожного з нас він був і залишається найближчою та найдорожчою людиною. Через все своє життя ми проносимо пам’ять і про перші палички в зошитах у косу лінійку, і перші незграбні літери, і перші слова, написані власноруч під його дбайливим поглядом.
Тому кожний з нас до глибини душі вдячний вам за вашу невтомну працю. Ми в неоплатному боргу перед вами, бо неможливо повернути вчителю борг, як неможливо повернути борг матері за її недоспані ночі та материнську ласку. ... Read more »
Просмотров: 2676 | Добавил: loring | Дата: 03.10.2008

     
   
    Щиро вітаю з Днем працівників освіти шкільних учителів, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, професорів, усіх, хто причетний до розбудови вітчизняної освітянської галузі, дає світло знань і багатство духу нашим дітям, примножує інтелектуальний та культурний потенціал нації.
   Ви працюєте в життєво важливій для України сфері, адже в XXI столітті саме освіта і наука визначають конкурентоспроможність країни та її перспективи на майбутнє.
    Як Президент України я приділяю першочергову увагу зростанню освітнього рівня народу, модернізації національної школи, підвищенню добробуту вчителів та викладачів.
    Cьогодні вже можна говорити про перші конкретні успіхи, яких ми досягли за ост ... Read more »
Просмотров: 1773 | Добавил: loring | Дата: 02.10.2008

Вітаємо команду технікуму з 1 місцем серед ВНЗ І - ІІ рівня акредитації регіону
в міській спортивній естафеті на приз газети "Нікопольська правда"
Просмотров: 1737 | Добавил: loring | Дата: 02.10.2008

Дорогі освітяни!

      Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників освіти!
     Схиляю голову перед педагогічною мудрістю і професійною майстерністю Вчителя, Вихователя, Викладача, Майстра. Вам належить основне місце в освітньому просторі. Ви вчите молодь пізнавати навколишній світ і людину, Вашими зусиллями твориться майбутнє нашої держави. 
    Складаю щиру подяку за добро та щедрість Вашої душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук. Впевнений, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження світоглядних цінностей, моралі та виховання справжніх патріотів України.
     Бажаю Вам, вельмишановні колеги, невичерпних творчих сил, терпіння, здоров'я та вдячних учнів! 

                      
... Read more »
Просмотров: 1748 | Добавил: loring | Дата: 02.10.2008

« 1 2 ... 21 22 23

Форма входу

Календар новин

«  Травень 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Посилання

Наш банер

Статистика


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0