Нікопольський технікум НМетАУ

Розділи новин

заходи [15]
новини [47]
спорт [1]
вітання [48]
оголошення [148]
Головна » 2018 » Березень » 6 » Абітурієнтам та їх батькам
Абітурієнтам та їх батькам
09:28

На багаточисельні  запити батьків про подальшу долю технікумів та коледжів, розповсюдження слухів про ліквідацію статусу   технікумів та коледжів,  про втрату можливості продовження навчання після закінчення технікуму в академіях та університетах України, обов’язкову здачу   ЗНО       

(зовнішнє незалежне  оцінювання), проблеми  з отриманням Атестату, переведення  нас у систему проф. техучилищ  тощо

Повідомляю:

Нікопольський технікум Національної металургійної академії України є вищим навчальним закладом, який має акредитацію  на   підготовку фахівців освітньо - кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»  з правом   видачі дипломів о вищої освіті терміном до 2025 року за 6 спеціальностями, які користуються  попитом на підприємствах  регіону. Після 2025 року акредитація буде поновлена.

 Залишається ступневість в подальшому навчанні. Випускник технікуму  може продовжувати  навчання на основі диплому технікуму  у вищих навчальних закладах України.  Випускники приймаються в Академії, Університеті України на третій  курс або за скороченою програмою  підготовки, при цьому  вони не здають ЗНО. Випускники проходять практику на базових підприємствах регіону і в подальшому,   як правило,  працевлаштовуються.

 Здобуття фахової освіти на основі базової середньої освіти (9 кл.) здійснюється з одночасним здобуттям повної середньої освіти та отриманням Атестату про  повну загальну середню освіту і диплому «Молодшого спеціаліста»

На сьогоднішній день ніяких змін у статусі технікуму немає. Переведення  нас у систему проф. технічної  освіти, згідно Закону про освіту, не передбачено.  Фінансування технікуму здійснюється Міністерством освіти і науки України як і раніше. Студенти, які  успішно навчаються, отримують стипендії у розмірі 1250 грн.

Розроблені Правила прийому для вступників, де зазначено, які здаються іспити,  розклад  і особливості прийому в  2018  році тощо. Правила прийому розміщені на сайті технікуму

Для вступників  на базі 9 класів наявні бюджетні місця. Працюють підготовчі курси, випускники яких   в більшості поступають на бюджетну форму навчання, оскільки мають кращу підготовку та додаткові бали при вступі.

Не користуйтесь будь-якою неперевіреною інформацією. Звертайтесь до нас з усіх питань, що Вас цікавлять! Дбайте про своє майбутнє!

 

Директор НТ НМетАУ                               В. М. Рубанов

Категорія: новини | Переглядів: 239 | Додав: admin

Форма входу

Логін:
Пароль:

Календар новин

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Посилання

Наш банер

Онлайн відділення ПриватБанку

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0